אודות בית חב"ד כפר ורדים

 

בית חב"ד כפר ורדים נוסד על-ידי הרבי מלובאויטש מה"מ נשיא דורנו,בשנת תשס"ג 2003 במטרה לשמש גשר לכל יהודי אל עולם התורה, המצוות והיהדות בכלל. הפסוק "ופרצת ימה וקדמה וצפונה ונגבה" היה לסיסמתו ומצוות "אהבת ישראל" הפכה למוטו המרכזי בפעילותו.

חב"ד מביאה את אור היהדות והחסידות לכל בית בישראל מתוך מאור פנים וכבוד לזולת. בחב"ד רואים בכל יהודי חוליה בשרשרת אחת שלמה - "עם ישראל". לכן חשוב לחב"דניקים שכל יהודי ישמור על זהותו וידבק בערכיה הנצחיים של האומה. חב"ד, בפעילותה, מפילה חומות של קיטוב וניכור פנימי בעם ומדגישה את המאחד והמשותף לכולם. בזכות פעילותה של חב"ד - המוני העם קרובים יותר אל החיים היהודיים המקוריים ואל המאור שבתורת ישראל.

היעד המרכזי ביותר בחב"ד על פי הוראותיו והודעתו של הרבי מליובאוויטש, כי אנו נמצאים כבר בימות המשיח והגאולה עומדת להתרחש בכל רגע, היא להכין את כל תושבי המקום לגאולה על ידי מודעות ולימוד הנושא, והוספה בקיום מצוות ומעשים טובים, המזרזים ומכריעים את כף המאזניים לטובה ומביאים לעולם את הגאולה השלמה.לכן עוסק בית חב"ד רבות בפרסום הנושא ובארגון הרצאות ושיעורים לקהל הרחב בנושא הגאולה ומשיח.

אחד מיעדיה המרכזיים של תנועת חב"ד היא לסייע ליהודים לחיות כיהודים, בחיי רווחה. יעד זה מנחה את ארגון בית חב"ד לקיים שורה של מפעלי עזרה וחסד למען הציבור הרחב.
 

בית חב"ד מהווה כתובת לכל עניין יהודי. במסגרת בית חב"ד מתנהלים חיים יהודיים תוססים, לומדים, מתוועדים, קוראים, שרים, חוגגים, ומה בעצם לא.  מנהל "בית חב"ד", משמש כשליחו של הרבי מליובאוויטש והוא מביא את ברכתו של הרבי לכלל תושבי הכפר ובפרט לפונים אליו. רבים נהנים עצה ותושייה משלוחי הרבי. אף אתה או את מוזמנים לפנות ולהסתייע בשירותי בית חב"ד.

הרב עמיחי מרינובסקי ורעייתו הינם שלוחי הרבי מה"מ לכפר ורדים והם עומדים בראש בית חב"ד.

בית חב"ד בכפר ורדים, פועל כעמותה עצמאית, הרשומה במשרד המשפטים בתור: בית מנחם כפר ורדים ע"ש הרבי מלובאויטש (מס' עמותה 580425924) ונמצאת בפיקוח רואה חשבון מוסמך. בית חב"ד פועל כמוסד ללא כוונות רווח (מלכ"ר), והמימון לפעילות העניפה שלו מגיע ברובו מתרומות פרטיות של תושבים, נדיבי לב, השותפים למפעל האדיר.

 הדפס   
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 

בית חב"ד כפר ורדים שע"י בית מנחם -כפר ורדים ע"ש הרבי מליובאוויטש (ע"ר) כתובת: ירדן 1  כפר ורדים  25147. מנהל בית חב"ד ושליח הרבי: הרב עמיחי מרינובסקי טלפון: 04-9576770 פלאפון: 054-7600705 דוא"ל: chabad@kfarvradim.org.il

 הדפס   
כניסה למערכתהרשמה